Search
Close this search box.
ساعات کاری شرکت : 8 الی 17
ساری , میدان معلم
ساختمان آوان
ارسال ایمیل
info@arianeek.com
تماس با آژانس

درباره ما

درباره ما
آژانس تبلیغاتی
به سازمانی اطلاق می شود که بینش و دانش گسترده ای در زمینه بازاریابی و ارتباطات دارد و با بهره گیری از موضوعاتی همچون هنر، روانشناسی، اقتصاد، جامعه شناسی، ادبیات، فلسفه، زبان شناسی و روابط عمومی، بتواند اقدامات اثربخش و شایسته ای در جهت اطلاع رسانی و معرفی محصولات و خدمات مشتریان، برنامه ریزی و به مرحله اجرا درآورد.
بیانیه ماموریت آژانس ارتباطات و بازاریابی آریانیک
گروه ارتباطات و بازاریابی آریانیک به عنوان یک گروه فعال در عرصه بازاریابی و تبلیغات خدماتی خلاقانه، متمایز و مبتنی بر دانش روز به مشتریان ارائه می کند. گروه آریانیک با استفاده از فناوری‌های نوین و سرمایه انسانی متخصص در تلاش است تا نقش موثری در ارتقای دانش بازاریابی، توسعه بازار مشتریان و مهمتر از آن ارتقای آگاهی مخاطبان خود داشته باشد.

پیشینه آریانیک 

کانون آگهی و تبلیغات آریانیک در آغاز فعالیت خود از سال 1384 تنها به ارائه برخی از خدمات این حوزه می پرداخت. اما به تدریج و با تکمیل مجموعه خدمات خود در یک بازه زمانی 3ساله از سال ۱۳۸۷ به یک آژانس جامع گرا تبدیل شد. از این تاریخ، آریانیک هر سال با تکمیل توانایی های خود، ارتقای کیفیت خدمات و افزایش تعداد مشتریان در مسیر رشد مستمر گام برداشته است. آریانیک با کسب جایگاه برتر در زمینه بازاریابی و تبلیغات، همکاری های موفقیت آمیزی را با برند های معتبر رقم زده است.

تبلیغات کسب و کار من است 

هنر، صنعتی که هنوز جایگاه اصلی و کلیدی خود را در میان صاحبان کسب و کار و تبلیغ کنندگان پیدا نکرده است و شاید یکی ازدلایل مهم آن عدم اعتماد تبلیغ کنندگان به آژانسهای تبلیغاتی باشد که علیرغم صرف هزینه های هنگفت، اثربخشی مورد انتظارشان را دریافت نمی کنند، این بی اعتمادی برطرف نخواهد شد مادامی که نگرش سفارش دهندگان تبلیغات، مدیران آژآنس های تبلیغاتی و دولتمردان و متولیان این حوزه استراتژیک و ثروت ساز، دچار بازنگری قرار گیرد و این مهم بر دوش فعالان تبلیغات است که با ارائه راهکارهای علمی و کاربردی به این خواسته ی به جا و به حق صاحبان کسب و کار پاسخی در خور شان و قانع کننده ارائه نمایند.

از دریای تبلیغات تا اقیانوس بازاریابی 

برای داشتن کسب و کار موفق در دنیای به شدت رقابتی این روزها که کوچکترین اشتباه نابخشودنی است و تاوان بسیار سنگینی را می بایست بابت آن پرداخت نمود، سرمایه زیاد، امکانات و تجهیزات آنچنانی لازم است ولی کافی نیست. لازمه موفقیت داشتن تفکر ثروت ساز است. دارابودن تفکر استراتژیک بازاریابی نیاز هر کسب و کار در هر اندازه و نوعی است. فرقی نمی کند شما مالک بزرگترین کارخانه ی تولیدی با حجم تولید بسیار بالا و صادرات محصولات هستی یا یک بنگاه اقتصادی خرد با کمترین نیروی انسانی و گردش مالی هر دو باید متناسب با مقیاسی که فعالیت می کنند این تفکر مهم و حیاتی را در تمامی بخش های سازمان خود به صورت یک پارادایم تعریف کنند و همه را مجبور به رعایت این پروتکل نمایند.